MAPA ZÁVODOV

Skupina Mecom pôsobí v 3 krajinách.
V 2 závodoch na Slovensku a 2 v Maďarsku sa tak pod rukami profesionálov a milovníkov mäsa rodia obľúbené a kvalitné mäsové výrobky.

Praha
Bratislava
Lučenec
Szolnok
Békescsaba
Humenné

Certifikáty

Všetky závody sú každoročne certifikované podľa IFS (International Food Standard), jedného z najprísnejších potravinových štandardov. Je to najrozšírenejšia norma, ktorú používa väčšina obchodných reťazcov na kontrolu svojich dodávateľov. Pravidelne absolvujeme kontrolu zo strany kompetentných štátnych orgánov a dodávateľské audity, aby sme vám neustále prinášali produkty tej najvyššej kvality.

BRCGS_CERT_FOOD_LOGO_RGB-file097702

Naviac závod v Humennom a maďarské závody sú certifikované globálnym štandardom BRCGS (British Retail Consortium Global Standard) pre bezpečnosť potravín. BRCGS predstavuje uznávanú schému auditovania potravinárskych spoločností, ktorá je známa mimoriadne prísnymi hodnotiacimi kritériami a pre kupujúceho je zárukou vysokého štandardu kvality, bezpečnosti i dodržania zákonných požiadaviek na výrobu, balenie i distribúciu produktov. Certifikát BRCGS vzbudzuje rešpekt a dôveru vo výrobno-dodávateľskom reťazci a pre spotrebiteľa je garanciou kvality.

OCENENIA SLOVAK
SUPERBRANDS AWARD

Značka Mecom sa môže pýšiť početnými oceneniami Slovak Superbrands Award, ktorú udeľujú slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands.

Každým rokom tak potvrdzujeme, že sme kvalitnou a etablovanou značkou na slovenskom trhu a naše produkty patria medzi absolútnu špičku. Bez kvalitných výrobkov by sme nedokázali budovať silnú značku a lojalitu našich zákazníkov.

PROCES VÝROBY

KÝM SI DÁTE NIEČO POD ZUB, POZRITE SA NÁM BLIŽŠIE NA ZÚBOK