milovnici-masa-homepage

Pre milovníkov mäsa

Urobte si o párok krajšie ráno, o plátok veselšiu oslavu či o koliesko dobrodružnejší výlet. Kvalita je tu pre všetkých, preto si z našej ponuky vyberú naozaj všetci.
Tmavý
fajnsmekrov-homepge

Pre fajnšmekrov

Zažite o párok kráľovskejšie ráno, o klobásku šťavnatejšiu grilovačku či o koliesko výnimočnejší výlet. Kvalita je tu pre všetkých, preto si z našej ponuky vyberú naozaj všetci.  
Svetlý
huncuti-homepage

Pre huncútov

Keď huncútom energia na šibalstvá dochádza, vtedy na pomoc všetkým rodičom nebojácna partička od Mecomu prichádza! Kvalita je tu pre všetkých, preto si z našej ponuky vyberú naozaj všetci.
Tmavý

Prečo mecom?

slovenský výrobca

Mäsové špeciality vám prinášame už od roku 1972, kedy sme spustili do prevádzky prvý mäsokombinát pod Vihorlatskými vrchmi v Humennom. Dodnes hrdo reprezentujeme tradíciu výroby mäsa na Slovensku a ponúkame bohaté portfólio tradičných aj nových produktov doma aj v zahraničí.

Overená kvalita

Naše závody sú každoročne certifikované podľa IFS (International Food Standard), jedného z najprísnejších potravinových štandardov. Je to najrozšírenejšia potravinárska norma, ktorú používa väčšina obchodných reťazcov na kontrolu svojich dodávateľov. Zároveň každoročne absolvujeme kontrolu zo strany kompetentných štátnych orgánov a dodávateľské audity.

Prestížne ocenenia

Naše produkty a značka sa môže pochváliť prestížnym ocenením Superbrands, ktoré sme získali už niekoľko rokov po sebe.

Naše produkty

Či už máte radšej overenú klasiku alebo ste skôr objavitelia nových chutí, u nás si vyberie každý. Aj tí najmenší!