Späť na novinky

Prinášame vám na váš stôl kvalitné údeniny

15.10.2021

Ako najväčší slovenský výrobca mäsových výrobkov Vám prinášame každoročne kvalitné údeniny s nezameniteľnou lahodnou chuťou a vôňou. Užite si Vianoce plné skvelých chutí.

V spoločnosti Mecom pravidelne prichádzame s novinkami, inováciami a inšpiráciou v celom rade svojich výrobkov. Neodmysliteľnou súčasťou sviatkov sú však tradičné obľúbené údeniny, čo nám potvrdzuje aj záujem našich zákazníkov, ktorí ich na trhu každoročne vyhľadávajú. Naše portfólio a ponuka varených údených špecialít či mnohých ďalších výrobkov  je široká, a tak si môžu spotrebitelia vybrať spomedzi rôznych druhov, chutí a balení. V uplynulom roku vnímame zvýšený záujem o naše údeniny, o ktoré bol rekordne vysoký záujem aj počas Veľkej Noci.  Dôležitým faktorom pri výbere údenín je kvalita, vysoký podiel mäsa a samozrejme dostupnosť na trhu.

Údeniny vhodné na váš sviatočný stôl sú vyrobené z kvalitných surovín, údené na bukovom dreve a oslovia vás aj vysokým podielom mäsa. Na regáloch a pultoch predajní je možnosť vybrať si z rôznych druhov – Údené rolované stehno alebo plece, Sviatočné šnurované stehno a karé či Údená krkovička a iné. Práve tieto mäsové výrobky sa môžu stať súčasťou vašich či už varených tradičných jedál, alebo ako pokrmy pre vašich blízkych, ktorí ocenia výrobky vyrobené na Slovensku.

Každá rodina má svoj Štedrý večer jedinečný, ale jedno majú všetci spoločné: všetci si chcú dopriať vynikajúce jedlo tej najvyššej kvality. A preto sme v Mecome starostlivo vybrali údeniny z našej slovenskej krajiny. Ochutnajte aj výrobky z nového radu Naše slovenské, ktoré sú vyrobené  výlučne zo slovenského bravčového mäsa. Prinášame vám plnú ponuku neomylných tradičných chutí, aby bol aj váš štedrovečerný stôl dokonalý, rovnako ako chvíle strávené s tými najbližšími.