Späť na novinky

NAGRILUJ LETNÝ HIT S MECOM KLOBÁSKAMI A VYHRAJ

30.05.2024

Jedinečná letná grilovacia kampaň najväčšieho slovenského výrobcu mäsových výrobkov a grilovacích špecialít spoločnosti Mecom Group je v plnom prúde. „Klobásky od Mecomu, zachutia hocikomu, Rodičia či susedia o grilovačke hneď vedia“ či  „Pri grile sa chilluje, Mecom náladu zlepšuje. S priateľmi či s rodinou, Mecom všetkých zbližuje“. Aj takto znejú niektoré z veršov, ktorými sa spotrebitelia zapájajú a zvyšujú svoju šancu vyhrať. Ak si sa ešte nezapojil do súťaže, tak neváhaj a zadávaj kódy z gril klobások 190 g na súťažnom webe.

Kreativita nepozná hranice a práve tá ti môže priniesť tú najparádnejšiu výhru akú si kedy zažil. Vyhraj unikátny súkromný koncert Mariána Čekovského alias Čekyho, ktorý príde zahrať len pre teba a tvoju partiu na tvoju vlastnú gril párty.

Aby bol zážitok z gril párty s Čekym úplne dokonalý, tak Mecom dodá zásobu tých najlepších grilovacích špecialít, ktoré vám pripraví profesionálny gril majster. Okrem hlavnej výhry môžu súťažiaci hrať aj o smartfóny iPhone 15 či unikátne grily Big Green Egg.

Pýtaš sa, čo bude Čeky hrať? No, predsa to, čo mu pomôžeš natextovať aj ty. A práve v tom je unikátnosť súťaže. Tentokrát totiž Čeky neskladá svoj budúci kultový letný hit sám, ale na pomoc si volá všetkých grilmachrov a grilmacherky. A ty máš šancu byť medzi nimi a zvýšiť tak svoju šancu vyhrať.

„Sme veľmi radi, že sme sa týmto originálnym nápadom kampane trafili do čierneho. Na stránke nám denne pribúda množstvo naozaj veľmi zaujímavých a kreatívnych textov. Niektoré sú skôr zábavné, viaceré sú však naozaj veľmi prepracované a vidno, že naši spotrebitelia sú kreatívni a majú skutočný talent“, hodnotí priebeh kampane brand manager Mecomu Patrik Pencák.

Griluj, vychutnávaj a vyhrávaj. Je to jednoduché, kúp niektoré zo 190 g balení klobások na grilovanie, zadaj unikátny kód z nálepky na webe www.mecomsutaz.sk a si v hre. Inšpiruj sa veršami od ďalších spotrebiteľov na sociálnych sieťach Mecom a pomôž Čekymu natextovať letný hit. Zadaním veršu pesničky sa tvoje body v súťaži zdvojnásobia a budeš k výhre o kúsok bližšie. Navyše možno práve ten tvoj text zaznie v hotovej pesničke. Tak zbieraj kódy, natextuj letný hit a vyhraj!

Mecom je nielen najväčší slovenský výrobca mäsových výrobkov, ale je aj tradičným a dlhoročným výrobcom sezónnych grilovacích produktov. Klobásy na grilovanie sú vyrobené výlučne z čerstvého mäsa z vlastnej rozrábky. Výroba mäsových výrobkov z čerstvého mäsa zabezpečuje najvyššiu možnú kvalitu vyrábaných finálnych produktov.

Široká ponuka grilovacích klobások zahŕňa tradičné receptúry, ale aj nové a originálne príchute. Nech už preferujete obľúbené klobásky so syrom, pikant alebo inovatívne kombinácie korenín v príchutiach bavorské či chilli a syr, z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Mimoriadne obľúbené sú aj dokonale vyladené mix balenia rôznych príchutí a formátov, aj v praktických rodinných „taškách“.